Nákupní košík

0

Lepší chuť, silnější aroma

Technologie NIVONA AROMATICA

Aroma z každého zrnka
Za naší lahodnou kávou se skrývá systém, s jehož pomocí dosahuje plně automatický kávovar kvalit kávy pákových přístrojů. Právě díky němu si můžete vychutnat Vaší oblíbenou kávu opravdu v plné síle. Technologie Nivona Aromatica dokáže z kávových zrn získat to nejlepší, co se v nich skrývá.

Technologie AROMA BALANCE SYSTEM  

Vylepšení pro milovníky kávy
Na systém Nivona Aromatica navazuje technologie Aroma Balance System, díky které si můžete vychutnat to nejsilnější aroma a vybrat si až ze 3 aromatických profilů. Aromatické látky, lipidy, hořké složky, kyseliny a minerály... To vše je extrahováno vodou a tlakem. Umění spočívá v nalezení ideálního poměru těchto látek, jen tak je možné připravit kávu s neodolatelnou chutí.

Technologie Aroma Balance System napodobuje schopnosti baristy. Mění tlak, rychlost extrakce a dobu předspaření čerstvě namleté kávy. Tak jako káva nabízí nepřeberné množství chutí a vůní, včetně těch nejjemnější nuancí, tak i milovníci kávy se ve svých preferencích často velmi liší. Proto společnost NIVONA vytvořila celkem tři aromatické profily: dynamický, konstantní a intenzivní. Můžete tak překvapivě snadno dosáhnout rozličných chutí i aroma z pouhého jednoho druhu kávových zrn. Sami se rozhodněte, zda zvolíte harmonickou a vyváženou kávu, nebo espresso s plným tělem, typickou ovocnou aciditou a příjemnou hořkou dochutí.

Ještě nikdy nebyla chuť kávy z plně automatických kávovarů tak blízko té, kterou připravují baristé na profesionálních pákových strojích. Svou oblíbenou kávu si tak můžete s potěšením vychutnat bez kompromisů. Jen vaše chuť, vaše nálada a vaše volba.

Funkce INTENZITA KÁVY  

Káva v kteroukoliv denní dobu
Nastavte si intenzitu kávy každého připravovaného šálku podle Vaší chuti a nálady. Sílu aroma lze nastavit u kávovarů vyšších řad až v 5-ti stupních a to v rozmezí 7 až 11 g. Základní varianty disponují 3 stupni.

Funkce MOJE KÁVA  

Vaše oblíbené kávové recepty stisknutím tlačítka
S funkcí Moje káva si jednodušše uložíte svá oblíbená nastavení jako aroma profil, intenzitu kávy, objem nápoje a při další přípravě již nemusíte nic nastavovat. Stisknutím tlačítka si připravíte svou oblíbenou kávu snadno a rychle.

Funkce ONETOUCH  

Snadná příprava espressa i mléčných specialit pouhým stisknutím tlačítka
Výroba mléčných nápojů jako je latté je zajištěna pomocí samonasávací napěňovací trysky, která dokáže vyrobit nejen páru, ale i horkou vodu. Tryska je umístěna přímo v hlavě s tryskami na kávu, takže již nemusíte přesunovat sklenici či šálek. Kávovar udělá vše za Vás. Stačí pouze ponořit nasávací hadičku do mléka a vybrat nápoj.

Funkce BLUETOOTH  

Integrované Bluetooth pro pohodlné ovládání pomocí aplikace
Díky Bluetooth připojení můžete přístroj ovládat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu, sledovat statistiky kávovaru, nebo měnit nastavení nápojů. Stačí si bezplatně stáhnout aplikaci Nivona App, spárovat zařízení s Vaším plně automatickým kávovarem a ovládání na dálku je připravené. Aplikace je k dispozici na App Store a Google Play.