Nákupní košík

0

O značce Nivona

Naším cílem je vybudovat značku s přidanou hodnotou – pro obchod i pro naše zákazníky, kterým chceme nabízet odpovídající poměr ceny a kvality. Značka NIVONA vsadila na kvalitu a férovou cenu, která musí být věrohodná. Našimi zákazníky jsou milovníci kávy žádající kvalitní espresso i dokonalé mléčné speciality. Proto se nezaměrují na levný spotrěbní sortiment, ale hledají spolehlivé výrobky.

Kávovary NIVONA jsou novým řešením pro přípravu kvalitní kávy

Německá společnost NIVONA Apparate GmbH vyrábí inovativní kávovary té nejvyšší kvality. Společnost má sídlo v Norimberku. Obchodní politika firmy se vědomě odlišuje od obchodní strategie řady konkurentů: NIVONA je značka domácích elektrospotřebiču, které jsou k dostání exkluzivně u specializovaných prodejců. Kávovary NIVONA byste težko hledali v hobbymarketech, diskontních prodejnách nebo velkých obchodních řetězcích se spotřebním zbožím. NIVONA má své místo výhradně ve specializovaném obchodě, kde každý uživatel získá i odpovídající zákaznický servis.
 

Prezentujeme koncept Nivona - nová chuť na kávu

Značka NIVONA je vyzrálá funkčně i technicky. Nabízí ale mnohem víc – také smyslový a emoční požitek. Svým sympatickým a nápadným vzhledem oslovuje také srdce svých uživatelů. NIVONA, to je vášeň pro opravdový požitek z kávy.

Díky kávovarům společnosti NIVONA si mužete vychutnávat prvotřídní kvalitu kávy. Všechno pochopitelně začíná již při výrobě – společnost NIVONA spolupracuje jen s renomovanými podniky. Kávovary NIVONA proto mají dlouhou životnost a jsou technicky vyzrálé. Obsluha i jednotlivé funkce jsou promyšlené a komfortní. Design i kvalita splňují i ty nejpřísnější švýcarské směrnice.

Zákaznické centrum NIVONA

Pro zákazníky je navíc velmi duležitá také kvalita při poskytování servisních služeb. V případe značky NIVONA se mužete spolehnout již při koupi na radu odborníku, a pokud by se vyskytly nějaké nedostatky, je Vám k dispozici náš kvalifikovaný zákaznický servis. Navštivte nás v zákaznickém centru NIVONA, Poděbradská 56/186, Praha nebo NIVONA, Andělská cesta 7, Liberec a vychutnejte si novou chuť kávy.