Nákupní košík

0

Nivona barevný svět

Naším cílem je, aby Vám Váš kávovar připravil nejen kvalitní kávu, ale také aby byl dokonalým doplňkem Vašeho interiéru. Svět není černobílý a proto Vám i kávovary NIVONA nabízíme s možností individuální barevné personifikace. Každý kávovar NIVONA si proto u nás můžete vybrat v některé z více než 80.000 barevných variacích

Jak služba funguje?

Zařídili jste například novou kuchyň v hráškově zeleném odstínu. Nechcete se spokojit s tím, že by do hráškově zelené kuchyně patřil černý nebo stříbrný kávovar? V našem zákaznickém centru si vyberete nejvhodnější kávovar NIVONA, který bude plně odpovídat Vašim představám. Následně si vyberete barevné provedení, v jakém si kávovar bude přát dodat - tedy například hráškově zelené. Neváhejte si donést vzorek požadovaného barevného odstínu (například odřezek s dezénem kuchyně), aby byl výsledek dokonalý.

 

                
 

                

 

Váš kávovar NIVONA v hráškově zelené barvě bude připraven obvykle do 3 pracovních dní. Na Vaše přání Vám ho bezplatně doručíme až k Vám domů. Nový kávovar se tak stane dokonalým doplňkem Vašeho interiéru. Na Vás je jedniné - vychutnat si dokonalý šálek espressa...

Kolik tato služba stojí?

Tuto službu je možné využít pouze při koupi nového kávovaru. Zaplatíte pak běžnou cenu přístroje + poplatek za barevnou personifikaci ve výši 4.790 Kč včetně DPH. Tato cena je orienační. Přesná cena závisí na konkrétním rozsahu barevných úprav a může se u jednotlivých kávovarů lišit. Na vyžádání Vám rádi zašleme přesnou kalkulaci.

Z technických důvodů není možné využít tuto službu pro všechny modely kávovarů NIVONA. O aktuální dostupnosti této služby pro Vámi vybraný kávovar se, prosím, informujte u našich prodejců.

Mohu tuto službu objednat přes internet?

Ano. Možné to je. Váš požadavek, prosím, specifikujte v poznámce při dokončení objednávky. Naši pracovníci Vás budou kontaktovat za účelem případného upřesnění. Vždy ale preferujeme osobní kontakt, zejména s ohledem na správnou specifikaci požadovaného barevného odtsínu. Barevný vzorek nám samozřejmě můžete také zaslat poštou na adresu našeho zákaznického centra. Vzhledem k tomu, že se jedná o individuální zakázkovou výrobu, požadujeme vždy zálohovou platbu předem.